Головна » 2018 » December » 18 » Музей українського війська – до дня святого Миколая
Музей українського війська – до дня святого Миколая

Вже традиційно перед днем святого Миколая, волонтери благодійного фонду «Слава», спільно з представниками Волинського обласного та Луцького міського військкоматів, а також співробітниками Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки, привітали дітей загиблих військовослужбовців із м.Луцька та Луцького району, м.Ківерці та Ківерцівського району. Крім дітей загиблих в зоні проведення АТО/ООС, подарунки також отримали діти й внуки ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 463 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1