Головна » 2018 » December » 19

21 грудня о 12.00 год. у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбудеться урочиста передача зразків історичної холодної зброї Першим відділом Державної виконавчої служби Луцька Головного територіального управління у Волинській області.

Напередодні дня Святого Миколая у Музеї волинської ікони відкрилася виставка-продаж «Різдвяний дарунок». Вперше відвідувачі музею можуть не тільки помилуватися творчими доробками учнів, майстрів та слухачів Технічного коледжу Луцького національного технічного університету, а й придбати їх.

Волинський краєзнавчий музей разом з Рівненським обласним краєзнавчим музеєм, Кременецьким краєзнавчим музеєм, Державними історико-культурними заповідниками Луцька, Острога, Дубна та Кременецько-Почаївським державним історико-архітектурним заповідником запрошує на виставку «Кахлі Волині ХV-ХVІІІ ст.».