Головна » 2018 » December » 22

Волинському краєзнавчому музею урочисто передали зразки історичної холодної зброї. Це стало можливим завдяки співпраці із Першим відділом Державної виконавчої служби Луцька Головного територіального управління юстиції у Волинській області, Головним управлінням Національної.поліції України у Волинській області та Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області.

Колектив Володимир-Волинського історичного музею імені О.Дверницького щиро сумує з приводу смерті давнього друга музею – Зіни Йосипівни Ромащук.

Місцевим обрядам і традиціям була присвячена година народознавства «Розкажи бабусю…», яку підготували і провели для учнів працівники Будинку культури, бібліотеки та Кортеліського історичного музею.