Головна » 2018 » December » 18 » Вийшов з друку дев’ятий випуск „Волинського музейного вісника”
Вийшов з друку дев’ятий випуск „Волинського музейного вісника”

Волинським краєзнавчим музеєм підготовлено та видано: Волинський музейний вісник: Наук. зб.: Вип. 9. / Упр-ня культури, з пит. релігій та націонал. Волин. ОДА; Волин. краєзн. музей; каф. документознавства і музейн. cправи СНУ ім. Лесі Українки; Упоряд. Є. Ковальчук, А. Силюк. – Луцьк, 2018. – 378 с.

У випуску вміщено статті та повідомлення з історії та практики музейної і пам’яткоохоронної справи на Волині та в Україні. В окремих розділах подано статті та матеріали Сьомого музейного круглого столу з нагоди Міжнародного дня музеїв „Музейна справа на Волині: історія, теорія і практика” (м. Луцьк, 16 травня 2017 року), звіти та аналітичні матеріали діяльності Волинського краєзнавчого музею і музейних закладів області в 2016 та 2017 роках.

Розраховане на науковців, музейних та освітніх працівників, краєзнавців.

Видання здійснене в рамках Регіональної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в області на 2016–2020 роки.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 666 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1