Головна » 2018 » December » 27 » А в обласному музеї – «павуків» робили… різдвяних
А в обласному музеї – «павуків» робили… різдвяних

27 грудня 2018 року у Волинському краєзнавчому музеї відбувся майстер-клас з виготовлення різдвяного «павука». Його учасниками стали учні 5-А класу Луцького НВК ЗОШ І-ІІ ступенів №7 – природничий ліцей. Вони ознайомилися з виставкою «Різдвяно-новорічні свята на Волині» і дізналися про основні атрибути зимових свят.

На практичному занятті школярі створювали різдвяного «павука». Спочатку виготовлялися деталі, які по завершенні утворили єдину конструкцію, що прикрашатиме їх клас. Пропонуємо переглянути фото звіт з музейної події.

Леся Криштапюк,
молодший науковий співробітник відділу етнографії

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 405 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0