Головна » 2018 » December » 27 » Нагороджено переможців екоконкурсу «У світі тварин. Дикі мешканці Цуманської пущі»

У Ківерцівському краєзнавчому музеї відбувся урочистий захід – підбиття підсумків екологічного конкурсу творчих робіт (презентацій) на тему «У світі тварин. Дикі мешканці Цуманської пущі». Конкурс був проведений працівниками відділу еколого-освітньої та рекреаційної діяльності Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща».

Для нагородження, 22 грудня, зібралися переможці: Олексюк Максим (с.Озеро), Павлючук Ірина та Павлючук Дмитро (с.Муравище), Вращук Роман (с.Дерно), Міцах Софія (м.Луцьк), Котельчук Олег (с.Звози) зі своїми вчителями-наставниками. Кожен переможець отримав цінні призи від спонсорів та парку: грамоти, портативні носії пам’яті, комп’ютерні мишки, ліхтарики, блокноти, дощовики, подяки та екологічні сумки, які отримали всі учасники конкурсу.

Джерело: Ківерцівський краєзнавчий музей

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 501 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1