Головна » 2018 » April » 03

Напередодні Великодня у старшій групі «Соняшник» дитячого садочка № 25 «Малятко» міста Луцька відбувся майстер-клас із розписування пасхальних яєць – писанок, який провела завідувач відділу природи Волинського краєзнавчого музею Тетяна Тищенко.

Заступник Голови Національної поліції України, підполковник Олександр Юрійович Фацевич передав Волинському краєзнавчому музею цінний подарунок – широкоформатне обрамлене фото бійців роти поліції особливого призначення «Світязь», зроблене у м.Краматорськ у серпні 2014 року під час виконання завдань підрозділом у зоні АТО.

2 квітня у Ківерцівському районному краєзнавчому музеї відкрили фотодокументальну виставку «Забуттю не підлягає. Хроніка комуністичної інквізиції в Україні 1917-1991», підготовлену Київською організацією Всеукраїнського товариства «Меморіал» імені Василя Стуса.