Головна » 2018 » April » 27

26 квітня в бібліотеці Волинського краєзнавчого музею відкрилась книжкова виставка «Олександр Остапюк – подвижник музейної справи Волині», приурочена до його чверть столітнього ювілею на посаді директора Любомльського краєзнавчого музею.

Працівниками з Торчинського народного історичного музею ім. Г. О. Гуртового був підготовлений та проведений майстер-клас з ліплення з глини, у якому взяли участь учні 5-6 класів ЗОШ I-II ст. с. Усичі.

До 100-річчя від Дня Конституції Української Народної Республіки у Волинському краєзнавчому музеї відбулося оновлення виставки «Волинь в Українській революції 1917–1921 років».

25 квітня на базі Нововолинського міського історичного музею Волинський краєзнавчий музей, за підтримки Відділу культури виконкому Нововолинської міської ради, провів семінар-практикум директорів та музейних працівників комунальних та громадських музеїв області на тему: «Діяльність музеїв в об’єднаних територіальних громадах».