Головна » 2018 » April » 02

З 23 по 29 квітня 2018 року пройде чергова міжнародна музейна акція - Музейний тиждень у Твіттері, завданням якої є вустами (літерами і фото) музейників розказати про найбільші принади кожного музею, йдучи за хештегом ‪#‎MuseumWeek. Цього року до участі в акції запрошуються, окрім музеїв, галереї, бібліотеки, архіви та наукові центри.

Нещодавно фонди Волинського краєзнавчого музею поповнились рідкісним виданням: книгою Гліба Лазаревського «Молодість Лесі Українки», яка вийшла 1943 року у видавництві «Український голос» у Вінніпезі (Канада).

Художній музей у м. Луцьку ініціював створення Жіночого клубу. Його перше засідання відбулося у музеї 1 квітня.

У Волинському краєзнавчому музеї луцькі школярі, в ході розважально-виховного туристичного заходу «Лісовий кемпінг», ознайомились з основами туризму, правилами поведінки на природі, першочерговими діями при втраті орієнтування у лісі та з тваринним світом краю.