Головна » 2018 » April » 19

В Україні протягом року готуватимуть культурних лідерів. Міністерство культури України спільно із Goethe-Institut в Україні оголошують відкритий конкурс із підготовки топ-менеджерів у галузі культури для об’єднаних територіальних громад та малих міст України.

18 квітня в Любомльському краєзнавчому музеї відбулося відкриття фотодокументальної виставки «Українська повстанська армія. Відповідь нескореного народу». Захід був приурочений до 75-ї річниці з часу дії на теренах Любомльщини загонів УПА.

Запрошують на черговий семінар серії міжнародних науково-практичних заходів „Оцифроване надбання: консолідація, інтеграція, креативність” який відбудеться 24 квітня 2018 р. у м.Києві, в Національному історико-архітектурному музеї Київська Фортеця. Тема заходу: „Цифрові технології в музейній справі”. Онлайнова реєстрація: до 23 квітня.