Головна » 2018 » April » 19 » Працівників культури з Волині запрошують повчитися культурному лідерству
Працівників культури з Волині запрошують повчитися культурному лідерству

В Україні протягом року готуватимуть культурних лідерів. Міністерство культури України спільно із Goethe-Institut в Україні оголошують відкритий конкурс із підготовки топ-менеджерів у галузі культури для об’єднаних територіальних громад та малих міст України. Про це повідомляє «Волинь Online», посилаючись на прес-службу Волинського регіонального відділення Асоціації міст України.

Мета програми «Академія культурного лідера» – вдосконалення кваліфікації місцевих керівників галузі культури, зацікавлених представників бізнесу, громадянського суспільства та молоді, яка прагне працювати в органах місцевого самоврядування галузі культури та креативному секторі із використанням сучасних механізмів та кращих практик ЄС.

Тривалість курсу – з травня 2018 року до травня 2019-го.

Навчання проходитиме за п’ятьма модулями:

– «Соціальні зміни та роль культурної роботи»;

– «Культурне управління 1: розробка стратегії»;

– «Культурне управління 2: Оперативне впровадження»;

– «Поточні теми розвитку культури»

– «Завершення, зворотній зв’язок та сертифікація».

У ході навчання кожен учасник розроблятиме програму розвитку культурної політики та галузі культури у його міста чи ОТГ. У разі виконання всіх навчальних вимог та захисту програми розвитку учасник отримає сертифікат Мінкультури України.

Відбірковий етап здійснюють винятково в електронній формі – кандидати на участь в Академії мають надіслати відповідні документи електронною поштою на адресу [email protected] не пізніше 17:00 10 травня 2018 року.

Більше інформації за посиланням.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 410 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0