Головна » 2018 » April » 3 » Музейна писанка у дитячому садочку
Музейна писанка у дитячому садочку

Напередодні Великодня у старшій групі «Соняшник» дитячого садочка № 25 «Малятко» міста Луцька відбувся майстер-клас із розписування пасхальних яєць – писанок, який провела завідувач відділу природи Волинського краєзнавчого музею Тищенко Тетяна Миколаївна.

Малята, їх батьки, старші сестрички, вихователі та нянечки з цікавістю послухали розповідь Тетяни Миколаївни про волинську писанку, її символіку, підготовку матеріалів для розписування яєць, правила техніки безпеки.

І почалось «магічне» дійство! Крок за кроком на білій гладенькій поверхні яйця з’являвся один із символів християнства – різнобарвна рибка, яка пливе у морі серед водоростей і камінців. Продемонстрували юні писанкарі й знання літер, написавши великоднє привітання «ХРИСТОС ВОСКРЕС!». Діти засвоювали правила зміщування кольорів – від світлішого до темнішого, вчилися знімати віск із уже готової писанки.

На святі малята декламували вірші про Великдень, пасхальний кошик, пасочку та писанку.

А на сам кінець діти похвалилися своїми маленькими шедеврами.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 474 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3