Головна » 2018 » Березень » 23

Таку назву має виставка, що діє в Торчинському народному історичному музеї імені Г.О.Гуртового.

26 березня о 12 годині у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки «Великдень».

30 березня Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки запрошує на „Великдень у Косачів”.

22 березня волинський художник Валентин Кирилков уже вдруге презентував свою персональну виставку у стінах Художнього музею.

22 березня у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулась екологічна година «Вода, ти найбільше багатство в світі», присвячена Міжнародному дню води.

У Волинському краєзнавчому музеї відбулась презентація фотовиставки «Цуманська пуща в об’єктиві Андрія Остапенка», присвячена Міжнародному дню лісів.