Головна » 2018 » Березень » 26

27 березня о 14 год. у Музеї волинської ікони відбудеться відкриття виставки «Великодній дивосвіт», присвяченої пам’яті митрополита Волинського і Луцького УПЦ Ніфонта

У Волинський краєзнавчий музей передали унікальну реліквію – прапор роти поліції особливого призначення «Світязь», який пройшов через горезвісний «Іловайський котел».

Волинський краєзнавчий музей відвідали вихованці осередку національно-патріотичного виховання «Маленькі патріоти» Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, які створили карту миру України.

29 березня, за співучасті Волинського краєзнавчого музею, у ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю.Кримського» відбудеться науково-практична конференція «Педагогічне краєзнавство Волині», приурочена до 80-ої річниці від дня заснування Володимир-Волинського педагогічного коледжу.