Головна » 2018 » Березень » 01

Семикласники загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 м. Ківерці разом зі своєю вчителькою Тетяною Олександрівною Лук’янюк урок на тему “Література рідного краю” провели не за шкільними партами, а… в районному краєзнавчому музеї

Уперше шкільний історичний музей Любомльської загальноосвітньої школи №3 відкрив свої двері для відвідувачів у 1994 році.

28 лютого у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відбулась презентація виставки “Національна валюта – невід’ємний атрибут державності”, приуроченої 100-річчю перших українських грошей.

Колектив Торчинського народного історичного музею імені Г.О.Гуртового відгукнувся на запрошення вчителів Навчально-виховного комплексу №26 м. Луцьк долучитись до заходів, які відбувались у цьому закладі до вшанування пам’яті геніальної поетеси Лесі Українки.