Головна » 2018 » March » 23 » Цуманська пуща в об’єктиві Андрія Остапенка
Цуманська пуща в об’єктиві Андрія Остапенка

21 березня 2018 року у Волинському краєзнавчому музеї відбулась презентація фотовиставки «Цуманська пуща в об’єктиві Андрія Остапенка», присвячена Міжнародному дню лісів. У заході взяли участь студенти біологічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Організатори заходу: начальник відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» Павло Савчук, заступник начальника – Юлія Грицюк, фотограф та автор виставки Андрій Остапенко.

Під час заходу відбулася лекція-презентація про природну та історико-культурну спадщину Цуманської пущі, фото якої були представлені на виставці Андрія Остапенка.

Мета проведеного заходу – привернути увагу до охорони, збереження біорізноманіття та пам’яток минувшини нашого краю, екологічне виховання молоді.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 449 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1