Головна » 2013 » May » 19
   Передача Волинського телебачення „Один день та ніч у музеях” про відзначення Міжнародного дня музеїв у Луцьку.
   У неділю, 19 травня 2013 року у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського проведено мистецький захід „Чи можна пісню мамину забути?”, присвячений Дню матері. До участі у цьому вечорі було запрошено добрих друзів музею: спонсорів, дарувальників, які долучаються до проведення різнопланових музейних заходів та поповнюють фонди музею переданими речами з домашніх колекцій.
   19 травня у Літературно-меморіальному музеї Лесі Українки с.Колодяжне відбулася урочиста подія – Дарунок Біблії 1820 року (м.Санкт-Петербург) Анатолієм Федоровичем Александруком, жителем м.Ковеля.