Головна » 2015 » April » 29 » Зустріч з кіборгом у Волинському краєзнавчому музеї
Зустріч з кіборгом у Волинському краєзнавчому музеї

29 квітня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася зустріч із бійцем 95-ї бригади, морським піхотинцем, «кіборгом» Віталієм Кірсановим. 21-річний волинянин після служби в Криму, після його анексії, записався добровольцем до лав українського війська аби боронити свою батьківщину. Побував у боях за Донецький аеропорт та за інші населені пункти. Отримав контузію.

На зустрічі були присутні студенти Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Дівчата, що обрали за своє майбутнє військову справу, мали можливість поспілкуватися з бійцем. Вони запитували про бої та про життя «там», де війна.

Віталій також заспівав кілька власних пісень та зіграв на гітарі.

На зустріч також прийшли волонтери «Волинь SOS» Микола Дмитрук та Христина Лесюк, оскільки зустріч мала ще й благодійний характер. Працівники музею зробили благодійний внесок, долучившись до акції «Кава з волонтером» і мали можливість покавувати з волонтерами та кіборгом.

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 756 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/8