Головна » 2015 » Квітень » 29

29 квітня у Художньому музеї Луцька відбувся концерт-презентація видання «Борис Лятошинський. Романси 1920-х».

У Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відбувся вечір пам'яті “Ми звідтіль, де плеще Удаль”, приурочений 70-им роковинам депортації українців з Холмщини і Підляшшя у східні та південні області України.

29 квітня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася зустріч із бійцем 95-ї бригади, морським піхотинцем, «кіборгом» Віталієм Кірсановим. 21-річний волинянин після служби в Криму, після його анексії, записався добровольцем до лав українського війська аби боронити свою батьківщину. Побував у боях за Донецький аеропорт та за інші населені пункти.

29 квітня у приміщенні Волинського технікуму Національного університету харчових технологій відбувся тематичний вечір, присвячений 29-й річниці з часу аварії на Чорнобильській АЕС. Захід проведено спільно працівниками Волинського краєзнавчого музею та студентами і викладачами технікуму.