Головна » 2015 » Квітень » 06

До Музею волинської ікони 6 квітня завітали воїни АТО, які лікуються у медичних закладах Луцька. Вони ознайомилися з експозицією музею, прослухавши екскурсію, з цікавістю оглянули виставку сувенірних пасхальних яєць. Гості охоче пристали на пропозицію працівників музею власноруч написати великодню писанку.

На передодні Великодня у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відкрито виставку «Пасхальні мотиви», на якій представлені роботи учнів дитячої художньої школи м. Ковеля та писанки з фондів музею за зразками Олени Пчілки.

Нині у збірці Камінь-Каширського народного краєзнавчого музею понад три тисячі експонатів, які розміщені у п’яти залах. Нещодавно тут почали опановувати новий напрямок – сакральне мистецтво. У музеї представлені – ікони, елементи вівтарів, церковний одяг. Окремі експонати потребують реставрації. А першим київські реставратори оновлять образ Миколая Чудотворця із церкви села Запруддя Камінь-Каширського району.