Головна » 2015 » Квітень » 09

У Волинському краєзнавчому музеї відкрито виставку писанок учасників Двадцять першого обласного конкурсу «Волинська писанка третього тисячоліття». В ній взяло участь 60 писанкарі з різних районів Волинської області.

Волинський краєзнавчий музей запрошує волинян та гостей краю ознайомитися з виставкою під назвою «З Великоднем!».

Луцьк та Кузнецовськ – міста побратими! З ініціативи міських рад та відділів культур м.Кузнецовська і Луцька запроваджена широка програма культурного співробітництва, в рамках якої Центр дозвілля м.Кузнецовська 15 квітня відкриває мистецьку залу виставкою західноєвропейського живопису XVIII – XIX ст. з колекції Музею волинської ікони. Музей презентує 22 ікони на полотні.