Головна » 2015 » Квітень » 22

З метою вдосконалення фахового рівня, професійної кваліфікації та обміну досвідом роботи музейних працівників управління культури Волинської облдержадміністрації та Волинський краєзнавчий музей 21-22 квітня на базі обласного краєзнавчого музею провели семінар-практикум музейних працівників області на тему: "Інтерактивні форми роботи музеїв із учнівською та студентською молоддю в сучасних умовах".

22 квітня у приміщенні загальноосвітньої школи імені Сергія Дармофала, що в селі Колона Іваничівського району, відбулось урочисте відкриття та освячення Музею-кімнати Героїв Небесної сотні та загиблих на Сході України.

В рамках відзначення 70-річчя Перемоги у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відбулася зустріч із ветеранами УПА.