Головна » 2015 » Квітень » 08

Музей волинської ікони запрошує лучан та гостей міста на виставку „Пасхальна символіка”. На ній представлена колекція писанок, сувенірних пасхальних яєць та композицій (більше 100 одиниць).

16 квітня Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки запрошує на масовий захід „Великдень у Косачів”.

8 квітня в приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулася презентація поетичної збірки «Бандерштатна антологія». Вона укладена з творів учасників літературної сцени «Бандерштату», які щороку на фестивалі представляли свої поезії.

У виставково-лекційній залі Нетішинського міського краєзнавчого музею відбулася презентація виставки «Святі Жони – Охорониці Роду», на якій експонуються, зокрема, ікони з фондів Волинського краєзнавчого музею.

З нагоди Міжнародного дня звільнення в’язнів фашистських концтаборів у Волинському краєзнавчому музеї розгорнуто фотодокументальну виставку «Юність по той бік війни». На ній представлено матеріали волинян, котрі під час Другої світової війни перебували у таборах смерті: А. Бакулевича, П. Клінкевича, М. Мазура, К. Зінчука, О. Супруна.