Головна » 2015 » Квітень » 24

Цьогоріч виповнюється 29 років з дня катастрофи на Чорнобильській АЕС. Напередодні сумної річниці у Нововолинському історичному музеї провели годину-реквієм «Чорна трагедія на кольоровій землі» для учнів ліцею-інтернату.

24 квітня, у рамках відкриття в місті Луцьку туристичного сезону–2015, в Центрі туристичної інформації та послуг презентували «Єдиний квиток» Волинського краєзнавчого музею. Один квиток у чотири луцькі музеї дозволятиме лучанам та гостям міста заощаджувати кошти, знайомлячись з історією та культурою давнього Луцька.

У Луцькому слідчому ізоляторі проходить виставка, присвячена темі наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Стенди надано Волинським краєзнавчим музеєм.