Головна » 2015 » April » 22 » Зустріч у музеї українського війська з ветеранами УПА
Зустріч у музеї українського війська з ветеранами УПА

В рамках відзначення 70-річчя Перемоги у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відбулася зустріч із ветеранами УПА.

На зустрічі були присутні студенти Луцького інституту розвитку людини Університету „Україна” та ліцеїсти Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Присутні мали змогу поспілкуватися із ветеранами УПА, ознайомитись із новою літературою про національний рух опору на Волині.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 873 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0