Головна » 2018 » February » 26 » Затурцівський музей запрошує на презентацію виставки українських грошей
Затурцівський музей запрошує на презентацію виставки українських грошей

28 лютого 2018 року о 14.00 год. у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відбудеться відкриття виставки «Національна валюта - невід'ємний атрибут державності», приуроченої 100-річчю перших українських грошей.

Серед численних експонатів з фондів Волинського краєзнавчого музею, Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського та з колекцій волинських нумізматів, крім розмаїття банкнот і монет, представлені рідкісні документи, портрети державних діячів та художників-графіків, оригінальні зразки державної символіки, надіслані із США.

Запрошуємо на відкриття виставки.

В.Кушнір,
завідувач Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 562 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1