Головна » 2018 » February » 5 » Вшанували пам’ять жертв Другої Світової війни
Вшанували пам’ять жертв Другої Світової війни

2 лютого, за участі працівників Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки, на меморіальному комплексі «Вічна Слава» у Луцьку відбулося вшанування пам’яті жертв Другої Світової війни з нагоди 74-ої річниці визволення Луцька від нацистських загарбників.

Після молебню, у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відбулося покладання ветеранськими організаціями м.Луцька квітів до стели Героїв Радянського Союзу, які загинули на території Волинської області.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 550 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1