Головна » 2015 » April » 9 » «Волинська писанка третього тисячоліття». Виставка писанок учасників обласного конкурсу на кращу писанку Волині

У Волинському краєзнавчому музеї відкрито виставку писанок учасників Двадцять першого обласного конкурсу «Волинська писанка третього тисячоліття». В ній взяло участь 60 писанкарі з різних районів Волинської області. На конкурс подано 257 писанок. Представлені для огляду відвідувачів, вони вражають розмаїттям композицій традиційних орнаментів, майстерністю виконання, багатством кольорової гами.

На виставці можна ознайомитися із традиційними волинськими писанками створеними майстрами: Галиною Романюк з с. Борове Любомльського району, Русланою Бабійчук, Маргаритою Соложук з Володимира-Волинського, Наталією Павлюк з Комарово Маневицького, Іриною Нікітіч з Маяків Луцького районів, Лесею Черній, Анастасією Савчук з Луцька та багатьох інших.

На виставці демонструються писанки викладачів, студентів, вихованців різних навчально-виховних закладів області. Так, протягом багатьох років активними учасниками обласного конкурсу є Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Кримського, Волинське державне училище культури і мистецтв імені І. Стравінського, Нововолинська школа мистецтв, Луцької художньої школи, Ківерцівського будинку дитячої та юнацької творчості, Маяківської музичної школи, Луцького центру науково-технічної творчості учнівської молоді та ін.

Запрошуємо усіх до огляду виставки писанкарського мистецтва Волинського краю

Увага! Визначення переможців та підбиття підсумків Двадцять першого обласного конкурсу «Волинська писанка третього тисячоліття» відбудеться після Великодня, про що буде повідомлено додатково на сайті «Музейний простір Волині».

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 958 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/7