Головна » 2018 » February » 2 » Вітаємо переможців Дванадцятого обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят»!

1 лютого 2018 року у Волинському краєзнавчому музеї було проведено нагородження переможців та підбиття підсумків Дванадцятого обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят».

Переможців привітали члени журі конкурсу: Євгенія Ковальчук, голова журі, заступник директора Волинського краєзнавчого музею з наукової роботи, Алла Дмитренко, доцент кафедри документознавства та музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Володимир Кусик, голова Волинського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Людмила Мірошниченко-Гусак, завідувач відділу етнографії Волинського краєзнавчого музею.

Валерій Дмитрук, начальник управління культури Волинської облдержадміністрації, вручив переможцям дипломи та цінні подарунки.

Інші конкурсанти отримали іменні сертифікати учасника Дванадцятого обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят».

Святкову атмосферу заходу створила бандуристка-вокалістка Ірина Котлицька-Марчук, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, у виконанні якої прозвучали «Щедрик» й «Тиха ніч».

Вітаємо переможців та всіх учасників конкурсу, бажаємо творчого натхнення, подальших успіхів та нових звершень!

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 467 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2