Головна » 2015 » April » 15 » Виставку волинських ікон відкрито у Кузнецовську
Виставку волинських ікон відкрито у Кузнецовську

15 квітня 2015 року відбулося урочисте відкриття мистецької зали центру дозвілля м.Кузнецовськ. Тут Музей волинської ікони презентував виставку «Божественні лики. Між Сходом і Заходом. Релігійний живопис XVIII-ХІХ ст.». На виставці представлені 22 твори олійного живопису різноманітні за сюжетною тематикою, складністю композицій, колоритом і майстерністю виконання.

В урочистостях взяли участь виконуючий обов’язки міського голови м.Кузнецовська Ігор Коц, секретар Луцької міської ради Сергій Григоренко, Генеральний директор Рівненської атомної електростанції Павло Павлишин, представники Володимирецької і Маневицької райдержадміністрацій, Рівненського обласного управління культури, директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк, завідувач Музею волинської ікони Тетяна Єлісєєва.

Особливо піднесеного настрою імпрезі надали виступи Анастасії Тимець з композицією «Веснянки» та учасників вокальної студії. Велично звучали Великодні псалми у виконані народного аматорського хору «Передзвін».

З великим інтересом учасники заходу прослухали цікаву екскурсію по експозиції виставки, яку провела Тетяна Єлісєєва.

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 904 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4