Головна » 2015 » April » 8 » Виставка ікон з Волинського краєзнавчого музею відкрили у Нетішині.
Виставка ікон з Волинського краєзнавчого музею відкрили у Нетішині.

7 квітня 2015 року у виставково-лекційній залі Нетішинського міського краєзнавчого музею відбулася презентація виставки «Святі Жони – Охорониці Роду», на якій експонуються, зокрема, ікони з фондів Волинського краєзнавчого музею.

Представила виставку та розповіла про те, як виник задум, ведуча заходу, директор Нетішинського музею Оксана Кононюк. Вона зазначила, що захід проводиться у рамках проекту «Осанна Жінці». Ікони з Волинського краєзнавчого музею, Рівненського обласного краєзнавчого музею та Острозького державного історико-культурного заповідника представила присутнім Світлана Позіховська, директор Музею Книги м. Острога.

Музичним доповненням свята стало виконання твору «Ave Maria» Дарією Демчук, ученицею місцевої школи мистецтв, якій акомпанувала її викладач Наталія Горбова. Поважні гості, працівники культури міста поділилися своїми враженнями. На виставці побував також начальник Нетішинського відділу культури та туризму Іван Михасик. Виставка діятиме до кінця травня цього року.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 964 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3