Головна » 2014 » May » 27 » ВІДОМИЙ ДИРИГЕНТ ІГОР БЛАЖКОВ ЗАЦІКАВИВСЯ ВОЛИНСЬКИМИ ІКОНАМИ.
ВІДОМИЙ ДИРИГЕНТ ІГОР БЛАЖКОВ ЗАЦІКАВИВСЯ ВОЛИНСЬКИМИ ІКОНАМИ.

27 травня 2014 року Музей волинської ікони відвідав славетний диригент, знаний у всьому світі, музикант надзвичайної ерудиції та широкого світогляду Ігор Блажков.

Ще з студентських років Ігор Блажков листувався з велетами класики ХХ століття Ігорем Стравінським та Бенджаміном Бріттеном. Стравінський навіть пересилав свої партитури Блажкову. Тепер Ігор Блажков хоче показати і представити всьому світу твори цього композитора. За свою тривалу творчу кар’єру Ігор Блажков диригував не одним колективом – це і Державний симфонічний оркестр України, Ленінградський філармонічний оркестр, Київський камерний оркестр, тривалий час був керівником оркестру Спілки композиторів України «Перпетуум мобіле». Як диригент-гастролер виступав у Польщі, Німеччині, Іспанії, Франції, Швейцарії, США та Японії. Записав понад 40 грамплатівок для головних лейблів світу. Народний артист України (1990). З 2002 р. живе в Німеччині. Цими днями Ігор Блажков візьме участь у фестивалі «Стравінський та Україна», що відбудеться 28 травня – 17 червня у м.Луцьк та м.Устилуг, де представить спільну програму з трьома академічними колективами чернівецької філармонії.

Ігор Блажков разом з дружиною оглянув експозицію музею, виявивши неабияку зацікавленість і обізнаність.

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 942 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4