Головна » 2015 » Квітень » 23 » Увага! В обласному музеї знову розквітли фіалки. Тільки на чотири дні! Поспішайте побачити!

У Волинському краєзнавчому музеї 23 квітня вдруге відкрилася унікальна виставка ФІАЛОК. Відвідувачі протягом чотирьох днів матимуть змогу побачити понад 400 сортів фіалок української та закордонної селекції.

На прохання волинян та за сприяння дирекції обласного музею клуби поціновувачів фіалок західного регіону з 23 по 26 квітня 2015 року організували експонування виставки ФІАЛОК у Волинському краєзнавчому музеї.

Клуби любителів фіалок створено з метою поширення та популяризації рослин родини Геснерієвих серед населення, провадження культурно-освітньої діяльності щодо вирощування сенполії та інших рослин цієї родини.

Не пропустіть виставку ФІАЛОК!

Ви матимете змогу поринути в ніжність, кольорову гаму і чарівність цих дивовижно-прекрасних рослин

Виставка діє з 23 по 26 квітня.

Вартість вхідного квитка: дитячий – 5 грн.

дорослий – 10 грн.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1051 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/12