Головна » 2018 » February » 28 » В обласному музеї розповіли про російсько-українську війну (ФОТО, ВІДЕО)
В обласному музеї розповіли про російсько-українську війну (ФОТО, ВІДЕО)

27 лютого у Волинському краєзнавчому музеї відбулась презентація книги професора Миколи Лазаровича «Російсько-українська війна (2014–2017 роки): короткий нарис. – Івано-Франківськ: Лілея-НВ, 2018. – 240 с.».

Автор книги – учасник бойових дій, добровольцем захищав східні рубежі нашої країни у складі 14-ї окремої механізованої бригади у 2015–2016 рр. (позивний «Професор»). Власне й сама книга присвячена воякам згаданого військового формування, які на війні стали справжніми побратимами для відомого українська історика.

Микола Лазарович – кандидат історичних наук, доктор політичних наук, заслужений працівник освіти України, автор більше ніж 230 наукових праць.

Книга «Українсько-російська війна» це одна із перших спроб наукового аналізу складних подій новітньої історії України. З огляду на актуальність теми та авторитет самого дослідника, робота професора Лазаровича зацікавила науковців, учасників АТО, студентську молодь. До обговорення книги долучились політолог, учасник бойових дій Тарас Літковець, професори Оксана Каліщук, Олександр Демʼянюк, Людмила Стрільчук. Вправним модератором заходу виступив директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк.

Під час свого виступу, автор книги Микола Лазарович робив оцінки, не тільки як історик та політолог, але й ділився власним досвідом російсько-української війни. Активними під час презентацій були й студенти Луцького педагогічного коледжу, вихованці Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, небайдужі лучани.

Відповівши на ряд питань, автор підписував книги усі бажаючим. Книги із його автографом поповнять бібліотеки Волинського краєзнавчого музею, Волинського обласною ліцею і з звісно ж найголовніше доблесної 14-ї окремої механізованої бригади.

У черговий раз варто нагадати, що Волинський краєзнавчий музей започаткував проект «Наші Захисники», метою якого є популяризація героїзму і самопожертви волинян у захисті територіальної цілісності України. Тому запрошуємо до співпраці усіх кому не байдужа новітня нашої держави і звитяга українського війська.

Фото Л. Максимова

Відео ПАТ НСТУ ВРД:

Відео «Волинські Новини»:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 543 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2