Головна » 2015 » April » 8 » В обласному краєзнавчому музеї презентували збірку «Бандерштатна антологія»
В обласному краєзнавчому музеї презентували збірку «Бандерштатна антологія»

8 квітня в приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулася презентація поетичної збірки «Бандерштатна антологія». Вона укладена з творів учасників літературної сцени «Бандерштату», які щороку на фестивалі представляли свої поезії.

Географія «антологістів» напрочуд широка: Львів, Харків, Київ, Луганськ, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Луцьк… На сторінках видання представлено всі вікові категорії поетів, у кожного з яких свій неповторний творчий почерк. Щемлива лірика, гостра публіцистика, усміхнена іронія, солоний сарказм… Усе це в антології.

Логічно що твори молодих авторів, які щороку презентували їх на фестивалі «Бандерштат» «вилилися» у повноцінну збірку.

На заході свої поезії та поезії, що увійшли в збірку, зачитали: Ганна Луцюк, Петро Коробчук, Віталій Ткачук та Ольга Ляснюк. Також про збірку та процес її видання розповів видавець Микола Мартинюк.

Присутні на зустрічі студенти-філологи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки мали можливість послухати поезію про те, що болить сьогодні усім українцям – Майдан, війна на сході … та звичайно кохання і прагнення жити.

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 781 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.5/8