Головна » 2014 » May » 23 » У ВІНОК ШАНИ КОБЗАРЕВІ.
У ВІНОК ШАНИ КОБЗАРЕВІ.

У Володимир-Волинському історичному музеї відбулася презентація виставки «У вінок шани Кобзареві», присвяченої 153 річниці перепоховання поета Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі.

Виставка дитячих малюнків підготовлена вихованцями Володимир-Волинсьої художньої школи та їхнім педагогом Галиною Яківною Микитою. Зустріч відбулася у щирій невимушеній атмосфері. Присутні дізналися історію перепоховання великого Кобзаря, почули розповідь викладача Володимир-Волинського педколеджу Алли Палій про те, як Тарас Шевченко створив портрет відомої французької співачки Поліни Віардо.

Затамовуючи подих послухали уривок оповідання про останні хвилини життя видатного поета. Учні художньої школи, серед яких чимало дітей із сіл Володимир-Волинського району, розповідали про свої малюнки, читали вірші з «Кобзаря». Прозвучали пісні «Думи мої, думи мої» на слова Кобзаря та «Шлях до Тараса». На заході були присутні учасниці  Володимир-Волинської філії Союзу Українок.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 938 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0