Головна » 2014 » May » 24 » У Торчинському музеї вшанували борців за волю України.
У Торчинському музеї вшанували борців за волю України.

Щорічно 23 травня в Україні відзначають День Героїв. В цей день до Торчинського народного історично музею імені Г.О.Гуртового завітали учні 8-го класу Торчинської ЗОШ, для того, щоб більше дізнатися про тих постатей, які протягом різних періодів історії були борцями за волю України. Учні прослухали тематичну екскурсію, під час якої дізналися про започаткування Свята Героїв, пригадали славні імена козацьких ватажків,які мали велике значення в героїчній боротьбі за власну державу.

Разом з тим отримали інформацію і про військових та політичних діячів XX ст., які своє життя присвятили боротьбі за незалежну Україну, зокрема Михайла Грушевського, Симона Петлюри, Євгена Коновальця, Андрія Мельника, Степана Бандери, Романа Шухевича. Розповідь велася і про Героїв Небесної сотні, які загинули за свободу та права вільного українського народу.

А.Сахнюк,

екскурсовод Торчинського народного історично музею імені Г.О.Гуртового

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 1101 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2