Головна » 2015 » April » 7 » У Нововолинському музеї відкрилась виставка, присвячена ВеликоднюВеликодню (ФОТО, ВІДЕО)

7 квітня в історичному музеї Нововолинська відкрилась виставка робіт, присвячених Великодню, – повідомляє Інтернет-видання "БУГ".

До виставки писанок, уже традиційно долучаються все нові майстри, а також вихованці нововолинської школи мистецтв під керівництвом Олени Киці, Алли Навроцької та Марії Булюк. Цьогоріч музейну виставку доповнили роботи володимир-волинських писанкарок.

У виставці представлені різноманітні види писанок у виконанні традиційних та сучасних технік.

Ізюминкою виставки стала експозиція унікальних робіт Анатолія Бойко – художника-дизайнера народного умільця, якого називають волинським фаберже.

Помилуватись роботами нововолинці та гості міста зможуть до червня.

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 1163 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3