Головна » 2018 » February » 19 » У музеї українського війська зустрілися з воїном-миротворцем
У музеї українського війська зустрілися з воїном-миротворцем

16 лютого у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відбулась зустріч з воїном-миротворцем, кінологом, інспектором по пошуку зброї що виконував миротворчу діяльність у Косово у 2001–2002 роках. Музейний фонд поповнився фотографіями, книгою про миротворчу діяльність українського війська та мобільним телефоном Mstsubishi, яким користувались миротворці.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 505 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0