Головна » 2018 » February » 1 » У музеї українського війська відкрили нову виставку
У музеї українського війська відкрили нову виставку

До дня визволення Луцька у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відбулася презентація виставки, присвяченої діяльності громадської організації «Ветерани ракетних військ стратегічного призначення Волинської області».

По закінчені презентації було проведено шаховий турнір між ветеранами та дітьми з шахового гуртка при ВРМУВВТ.

Керівник благодійного фонду «Слава» Олександр Кваша презентував дітям солодкі призи.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 605 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0