Головна » 2015 » April » 24 » У Луцькому СІЗО експонується музейна виставка «Чорнобильський слід на Волині»
У Луцькому СІЗО експонується музейна виставка «Чорнобильський слід на Волині»

В Луцькому слідчому ізоляторі проходить виставка, присвячена темі наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Стенди надано Волинським краєзнавчим музеєм. Цьогоріч минуло 29 років з дня вибуху на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС. Дану виставку організовано з виховною та культурно-просвітницькою метою для персоналу, засуджених господарчої обслуги та неповнолітніх ув’язнених Луцького слідчого ізолятора.

Заступник начальника слідчого ізолятора із соціально-виховної та психологічної роботи підполковник внутрішньої служби Віталій Байковський поінформував засуджених господарської обслуги про співпрацю установи з обласним краєзнавчим музеєм. Також він провів цікаву екскурсію по експозиції. Засуджені задавали питання про розміри «зони відчуження», кількість загиблих від опромінення, результати згубного впливу радіації на навколишнє середовище тощо.

Джерело: прес-служба управління ДПтС України у Волинській області

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 733 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3