Головна » 2015 » April » 4 » У Ківерцівському музеї відкрилася виставка Галини Міндер
У Ківерцівському музеї відкрилася виставка Галини Міндер

У Ківерцівському районному краєзнавчому музеї 2 березня відкрилася виставка робіт майстрині народної творчості Галини Міндер.

В експозиції представлено понад 250 робіт: коренепластика (вироби із дерева в обробці майстра), вишивка, аплікація, еко-намисто, декороване скло, ляльки-мотанки та інше.

Першими на виставку завітали працівники бібліотек району, представники влади. Усі з величезним захопленням оглядали експонати та висловлювали слова щирої вдячності майстрині.

Виставка робіт Галини Міндер буде демонструватися в районному краєзнавчому музеї до червня 2015 року. То ж усіх мешканців району запрошують доторкнутися до прекрасного і полинути у світ казки, відвідавши виставку.

Джерело: Ківерцівська районна державна адміністрація

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 880 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1