Головна » 2018 » February » 23 » Скористайтеся унікальною можливістю! Відвідайте 4 музеї за єдиним квитком!
Скористайтеся унікальною можливістю! Відвідайте 4 музеї за єдиним квитком!

Та не забутьте про безкоштовну «Екскурсію вихідного дня» щонеділі о 15.00 год в обласному краєзнавчому музеї.
Буде цікаво!

Довідково:

Нагадаємо, 24 квітня 2015 року, у рамках відкриття в місті Луцьку туристичного сезону, в Центрі туристичної інформації та послуг презентували музейну «родзинку» туристичного сезону 2015 – «Єдиний квиток» Волинського краєзнавчого музею. Один квиток у чотири луцькі музеї дозволяє лучанам та гостям міста заощаджувати кошти, знайомлячись з історією та культурою давнього Луцька. Докладніше про єдиний квиток, презентований на початку туристичного сезону під гаслом «Назустріч відкриттям», розповів директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк.

З його слів, подібний тип квитка в Україні пропонує лише заповідник національного значення «Софія Київська», проте вартує він дорожче. Єдиний квиток Волинського краєзнавчого музею дає можливість відвідати впродовж 7 днів від початку купівлі чотири музеї міста: Волинський краєзнавчий, Художній музей, Музей волинської ікони та Музей історії Луцького братства. Завдяки єдиному квитку собівартість відвідин цих музеїв буде нижчою на 50-60%, ніж при купівлі окремого квитка.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 491 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1