Головна » 2018 » February » 3 » Програма відзначення дня народження Лесі Українки у Колодяжненському музеї
Програма відзначення дня народження Лесі Українки у Колодяжненському музеї

25 лютого 2018 року виповнюється 147 років від дня народження Лесі Українки. У Колодяжненського літературно-меморіального музеї письменниці відбудеться ряд заходів з відзначення цієї події.

7 лютого 12.00 год. – Відкриття виставки «Я писатиму в порозумінні з моїм мужем…» (до 138-ої річниці від дня народження фольклориста, ученого, музикознавця, юриста, чоловіка Лесі Українки Климента Васильовича Квітки).
24 лютого 12.00 год. – Літературний вечір «Я писатиму в порозумінні з моїм мужем…», присвячений 147-ій річниці від дня народження Лесі Українки.
24 лютого 13.00 год. – Відкриття виставки художника Гаврила Никифоровича Остапенка «Краєвиди Волині».
25 лютого 11.00 год. – Урочистий мітинг, покладання квітів до пам’ятника Лесі Українці.
25 лютого – Обласний конкурс читців «Мій любий краю», присвячений 147-ій річниці від дня народження Лесі Українки.

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 619 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2