Головна » 2018 » February » 12 » Повертаючись до конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею

Управління культури Волинської облдержадміністрації повторно оприлюднило рекомендаційні листи конкурсній комісії на підтримку кандидатури Силюка Анатолія Михайловича на посаду директора Волинського краєзнавчого музею.

Нагадаємо, що депутати Волинської обласної ради 8 лютого 2018 року не затвердили обраного на конкурсі директора Волинського краєзнавчого музею.

Колектив Волинського краєзнавчого музею запросив депутатів 14 лютого взяти участь у загальних зборах трудового колективу музею, з приводу непризначення Волинською обласною радою на посаду директора Волинського краєзнавчого музею, обраного на конкурсі, згідно законодавства України, в.о. директора музею Силюка Анатолія Михайловича.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 668 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/6