Головна » 2015 » April » 2 » Подарунок Музею волинської ікони (ФОТО, ВІДЕО)
Подарунок Музею волинської ікони (ФОТО, ВІДЕО)

2 квітня 2015 року Музей волинської ікони отримав у подарунок від митрополита Волинського і Луцького УПЦ Ніфонта колекцію сувенірних пасхальних яєць, яка налічує біля ста предметів.

Під час зустрічі з працівниками музею Владика розповів, що колекція формувалася останні два десятиліття з подарунків від прихожан, монастирів, його духовних учнів. Для відділу етнографії Волинського краєзнавчого музею Владика передав килим ручної роботи, виконаний майстринями з с. Любче Рожищенського району у 80-х роках минулого століття.

Директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк подякував митрополиту Ніфонту за великодній подарунок, завідувач Музею волинської ікони Тетяна Єлісєєва наголосила, що лучани та гості міста зможуть побачити подаровану колекцію на виставці „Пасхальна символіка”, яка розпочне свою роботу з 6 квітня 2015 року. Працівники музею привітали Владику Ніфонта з 25-річчям архієрейської хіротонії та сфотографувалися на згадку.

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 866 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/8