Головна » 2018 » February » 6 » «Пам’ять у фарбах» у Нововолинському музеї (ФОТО, ВІДЕО)
«Пам’ять у фарбах» у Нововолинському музеї (ФОТО, ВІДЕО)

З нагоди 90-ої річниці від дня народження місцевого художника Афанасія Зіновійовича Ярощука, який родом із села Мовники Іваничівського району, у Нововолинському міському історичному музеї 5 лютого відкрили виставку його картин.

Аби пам’ять про видатного митця жила у серцях молодого покоління й не згасала у тих, хто знав Афанасія Ярощука, ініціатором виставки стала відома у місті художниця Наталія Дем’янова – онука автора картин. Сім’я надала міському музею 33 роботи митця, від котрих захоплює подих, вражає спокійна гама відтінків.

Творив художник у жанрах пейзажу, натюрморту, портрету, іконопису, у техніках олійного та акварельного живопису, графіки, ліногравюри. Полотна експонувалися на місцевих та обласних виставках й містять надзвичайно широкий спектр сюжетів. Всього у творчому доробку митця близько сотні робіт.

Джерело : Нововолинська міська рада

Відео Студії Телебачення Нововолинська:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 618 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0