Головна » 2018 » February » 22 » Палітра душі Миколи Фесюка
Палітра душі Миколи Фесюка

21 лютого у Волинському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Палітра душі» художника-аматора Миколи Фесюка з Рівненщини, на якій представлені натюрморти, пейзажі, портрети родини митця.

У заході взяли участь: художник, лауреат обласної мистецької премії імені Йова Кондзелевича Володимир Жупанюк, провідний науковий співробітник Художнього музею Олена Старикова, помічник народного депутата Олег Пархомей, студенти ВПУ будівництва та архітектури.

З концертною програмою виступили вихованці будинку культури села Острожець Млинівського району Рівненської області. Підтримати художника приїхала родина та односельчани.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 425 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1