Головна » 2018 » February » 22 » Обласний музей запрошує на захід, присвячений пам’яті археолога В.В.Ауліх
Обласний музей запрошує на захід, присвячений пам’яті археолога В.В.Ауліх

В експозиції відділу давньої історії Волинського краєзнавчого музею 23 лютого відбудеться тематичний захід «Вітольд Ауліх та його дослідження на Зимнівському городищі». Початок о 14.00.

Захід, присвячений пам’яті відомого археолога В. В. Ауліха, котрий провів одні з найрезультативніших досліджень на Волині. Ранньослов’янське городище в Зимному, яке вчений ототожнював з одним із дулібських племен, стало еталонним у плані проведення розкопок та інтерпретації результатів польових досліджень. В. В. Ауліх увійшов в історію науки, як дослідник-славіст, праці якого знають і цитують у всій Європі.

В ході заходу буде розглянуто головні сторінки життя вченого, його дослідження на Зимнівському городища, а також відбудеться презентація міні-виставки знахідок з розкопок В. В. Ауліха.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 438 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4