Головна » 2015 » April » 9 » Обласний музей запрошує на виставку „З Великоднем!” (ФОТО, 2 ВІДЕО)
Обласний музей запрошує на виставку „З Великоднем!” (ФОТО, 2 ВІДЕО)

Волинський краєзнавчий музей запрошує волинян та гостей краю ознайомитися з виставкою під назвою «З Великоднем!».

Пів сотні писанок з традиційними волинськими візерунками представлені для Вашого огляду Тетяною Пасієвич, майстринею з м. Володимира-Волинського. Всі писанки витримані в одному стилі, водночас, жодна не повторюється. «Ромби», «вітрячки», «грабельки», «зірки», «сосонка» та інші орнаменти виписані настільки тонко, що видаються білим мереживом на червоному тлі яйця.

Додасть Вам гарного настрою розмаїття вітальних листівок, марок, конвертів на великодню тематику. Філателістична і філокартична колекція, що становить 150 одиниць, сформована колекціонером Ігорем Гнатюком з м. Луцька.

Відділ етнографії Волинського краєзнавчого музею запрошує усіх відвідати виставку і щиро вітає зі святом Великодня

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1167 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/8